Hotel Zlatý Orel Ostravice Beskydy

Wellness

Whirlpool

Délka bazénu: 6 metrů
Vybavení: masážní trysky, protiproud


Finská sauna se světelnou terapií a venkovní terasou


Masérna

Nabízíme opravdový harmonický, energetický požitek pro všechny vaše smysly. Relaxační, regenerační, detoxikační, rituální, energetické, rezonanční a senzuální masáže s individuálním přístupem ke každému z Vás. Vyberte si z nejoblíbenějších masáží.

www.masaze-marta.cz


Magnetoterapie

Magnetoterapie je přirozená a pro organismus šetrná fyzikální metoda léčby. Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení, případně úplnému odstranění některých zdravotních potíží, očistě organismu a regeneraci buněk. Úroveň současných poznatků umožňuje účinně využívat této metody k léčení následků chorob i k jejich prevenci.

Magnetoterapie je mimořádně účinná při léčbě otoku (edému). Magnetické pole rovněž rozšiřuje drobné cévy a zlepšuje prokrvení, čehož se využívá například při zmírnění následků cukrovky. Účinky se projevují také při léčbě migrén nebo ušního šelestu (tinnitu). Uplatní se i v léčebném procesu některých psychických poruch (například spánkových) nebo autoimunitních chorob (Bechtěrevova choroba, revmatismus). Magnetoterapeutické přístroje Renaissance se používají také při paradentóze, artrózách i artritidách, pooperační rekonvalescenci, v procesu hojení ran, při ischiasu a při dalších obtížích pohybového aparátu. Jednoznačným nástrojem je magnetoterapie také v boji proti moderním civilizačním chorobám.

Magnetoterapie není metodou určenou pouze pro starší nebo nemocný organismus. Sportovci znají magnetoterapii Renaissance z rehabilitačních procesů a využívají ji i pro relaxaci po namáhavém výkonu.

Privátní wellness

90 minut v privátní wellness zońě pro dvě osoby za 900,- Kč (pro neubytované hosty cena 1200,- Kč)

Součástí je whirlpool bazén, finská sauna s terasou, odpočívárna, župany a ručníkový servis.

Provozní doba je denně od 10 do 21 hodin. Zájem o saunu je potřeba nahlásit dopředu.

Šungitová jeskyně

Šungit, kterým je celá jeskyně obložena působí na všechny psychické potíže, odbourání stresu, zlepšení spánku, obnovení energie, zrychluje hojení zánětlivých procesů v těle a pooperační regeneraci, zvyšuje Vaši imunitu, příznivě působí na srovnání srdečního tlaku a tepu, působí při léčbě arteriosklerózy a chorob srdce.

Více informací a objednávky na www.sungitova-jeskyne.cz© 2019 Hotel Zlatý Orel | Created by webdesign4u.cz and prohlidky-virtualni.cz |
Hotel Zlatý orel v Ostravici hodnocení